Kurumsal

Hakkımızda

1989 yılında İstanbul Bayrampaşa’da üretim hayatına başlayan Armasan Ambalaj, daha sonra Beylikdüzü ve Kıraç’ta üretimine büyüyerek devam etmiş ve 2015 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde kendi tesisini alarak hedefleri doğrultusunda çalışmalarına burada devam etmektedir. Kurulduğu günden beri firmamız hedefleriyle ve gerçekleştirdikleriyle ülke ekonomisine ve istihdamına artarak katkı vermeye devam etmektedir. 40 üzeri ülkeye ihracat yaparak hem yurtiçi hem yurtdışı pazarda plastik ambalaj konusunda marka haline gelen Armasan; ambalaj, gıda, kozmetik, otomotiv, züccaciye, medikal, kırtasiye ve daha birçok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. 90 üzerinde çalışanıyla hizmet veren firmamız kuruluş ilkelerine sadık kalarak kaliteli ve zamanında üretim anlayışını benimsemiştir. Halihazırda bulunan makine parkuruyla PET tabaka ve rulo üretimi ve metalize kaplama, thermoform ürünler, katlamalı kutu, uv offset ve serigrafi baskı bölümleriyle geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Tam entegre bir tesis olarak faaliyet gösteren firmamız çalışanları, iş ortakları ve müşterileri için hijyenik ortamda, iş sağlığı ve güvenliği şartlarına tam uyarak çalışmakta ve bu doğrultuda BRC-I0P, ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TKIB belgelerine sahip olarak hizmete devam etmektedir.


Misyonumuz

Müşterilerimizin, ekip arkadaşlarımızın ve iş ortaklarımızın yer aldığı eko sistemimizde katma değer oluşturmak, kalıcı ve rasyonel çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz sektörü bir adım ileri taşıyacak hamleler ile öncü firma olup, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak Ar-Ge çalışmalarımız ile yeni gelişmelere kapı aralamak ve alanında bir dünya markası olmaktır.